ورود به سامانه

captcha

اگر قبلا ثبت تیکت کرده اید برای شما حساب کاربری ایجاد شده است برای دریافت رمز عبور خود اینجا کلیک کنید


ارائه نسل جدید نرم افزار مدیریت فناوری اطلاعات دانا پُرو نسل پنجم 

نسل جدید نرم افزار مدیریت فناوری اطلاعات دانا، با نام دانا پُرو با تغییرات بنیادین در بهار  سال 1399 در دسترس مشتریان گرامی قرار می گیرد. در این نسخه ، تقریبا" همه بخش های نرم افزار به طور کامل بازنویسی شده است و ساختار سیستم برای افزایش توسعه پذیری، انعطاف پذیری، سرعت عملکرد و امنیت، به طور کامل تغییر داده شده است 

جهت اطلاع از تمامی امکانات نسل 5 لطفا" روی بنر زیر کلیک کنید .

انتقال داده ها از نسل چهارم به نسل پنجم نرم افزار دانا  :

ما زمان زیادی را صرف آن کردیم تا ابزارهایی تهیه کنیم که بتوانند داده های نسل 4 را به نسل 5 منتقل کنند و این ابزارها می توانند داده هایی همانند تیکت و دارایی و کاربران و کارشناسان و ... را به نسل 5 منتقل کنند ولی مشتریان عزیز باید توجه داشته باشند با توجه به تغییرات بنیادین نرم افزار در نسل 5 امکان کانورت اطلاعاتی مثل گردش کار و SLA و تاییدیه مقدور نمی باشد و در صورت نیاز در نسل 5 مجدد باید تعریف شوند . 


پیشنهاد ویژه شرکت داناپرداز :

ما برای مشتریان عزیزی که تمایل دارند نسخه بتای نسل 5 را استفاده کنند پیشنهاد ویژه ای داریم . این دسته از مشتریان می توانند بصورت موازی از نرم افزار نسل 4 و 5 با ارائه لایسنس دوماهه استفاده کرده و از تخفیف 10% پشتیبانی نرم افزار بهره مند شوند ، همچنین حضور یک نفر از نمایندگان این دسته از مشتریان در دوره های یک روزه آموزشی نرم افزار رایگان می باشد . شما می توانید در صورت تمایل تیکت درخواست نصب نسخه 5 را در سامانه پشتیبانی ثبت کنید ، لازم به ذکر است نصب نسخه بتای نرم افزار بصورت موازی فقط برای 20 مشتری انجام خواهد شد و اولویت با کسانی است که زودتر درخواست خود را ثبت کنند .


دوره آموزشی نسل 5 نرم افزار دانا :

جهت آشنایی هرچه بیشتر مشتریان عزیز با امکانات بسیار جذاب و پرکاربرد نسل 5 نرم افزار دانا ، شرکت داناپرداز اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نسل 5 نرم افزار می کند . این دوره ها بصورت یک روزه و با پذیرایی میان وعده و ناهار برگزار می شود ، جهت هماهنگی به منظور شرکت در این دوره ها می توانید درخواست خود را در قالب تیکت ثبت کنید.